geri getirme büyüsü

terk eden eşi geri getirme büyüsü

Terk eden eşi geri getirme büyüsü, eşlerden birinin çeşitli sebeplerle evinden uzaklaşması, eşini ve çocuklarını terk etmesi üzerine ayrılmak istemeyen eşin başvurduğu büyü çeşididir. Evlilikler çeşitli sebeplerle yıpranabilir. Hemen hemen her evlilikte büyük ya da küçük sorunlar çıkabilir. Bu durumlarda eşlerden biri çözüm odaklı olmayıp terk edip gitmeyi tercih edebilir.

Ancak kolay kurulmayan bir yuvanın bozulması her zaman iyi sonuçlar doğurmaz. Kurtarılabilecek bir evlilik çaba göstermeyi gerektirir. Ani bir kararla ya da başka insanların etkisiyle evini terk etmiş kişiyi geri döndürmek için terk eden eşi geri döndürme büyüsü kullanılabilir.

Özellikle erkeklerin başka bir kadın uğruna evini, eşini ve çocuklarını terk etmesi kadının bu büyüye başvurmasındaki en büyük etkenlerden birisidir. Onu terk edip gururunu inciten eşinin evine dönüp ona ve çocuklarına bağlanmasını, başka bir kadına kesinlikle gitmemesi, yaptıklarından pişman olup özür dilemesi için de bu büyü bir çare olarak uygulanır. Terk eden eşi geri döndürme büyüsü yaptırmak isteyen eş öncelikle uzman ve güvenilir hocayı ya da medyumu bulmalı, gerekli koşulları yerine getirmelidir.

Bu ak büyü iyi niyetler doğrultusunda yapılabilir ve okunan dualar, kullanılan malzemeler e göre de çeşitlilik gösterebilir. Sık tercih edilen geri getirme yöntemleri genelde doğru kişiler tarafından uygun ortamlarda edilecek dualardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu