geri getirme büyüsü

geri döndürme büyüsü

Geri döndürme büyüsü veya geri getirme büyüsü adından da anlaşıldığı üzere, giden terk eden, yollarını ayıran, eski sevgili, eş veya eski nişanlı için yapılır. Büyüyü yaptırırken mutlaka kimin için yaptırdığınızı söylemeniz gerekmektedir. Büyü yaptırmak her zaman iyice düşünmeyi ve kesin kararlı olmayı gerektirir. Geri döndürme büyüsünün amacı her ne kadar iyi bir amaç gibi görünse de her büyü de olduğu gibi yan tesirleri olacaktır. Büyü yaptırmak isteyen kişi, geri gelmesini istediği kişiden emin olmalıdır ve uzman medyum ya da uzman hocalardan yardım almalıdır. Geri döndürme büyüsün de de bir takım araç gereçler kullanılmaktadır. Kullanılan malzemenin içeriğine göre de bu büyüleri sınıflandırmak mümkündür.

Kurşun kalem kullanarak geri getirme büyüsü;  bu büyü çeşidi türlerinin içinde en zahmetsiz olanıdır. Kullanılacak kalemin daha önce hiç kullanılmamış, yeni bir kurşun kalem olması gerekmektedir. Eşyaların da bir enerjisi olduğundan kullanılmış bir kalemle büyü yapmak mümkün değildir çünkü o kalemi daha önce kullanmış kişinin enerjisini taşıyan nesleler büyü esnasında etkili sonuç vermez. Kullanılacak tüm eşyalar yeni alındıktan sonra  kağıda bir takım sembollerin dualar eşliğinde çizilmesi gerekir. Gerekli çizimler yapıldıktan sonra kağıt tam ortadan ikiye katlanmalı ve duaları okunmalı ve yaptırılan kişinin adı söylenmelidir. Bu ritüel yapıldıktan sonra katlanan çizim kağıdı büyü yaptırmak için gelmiş kişinin yatağının altında saklanır.

Saç tutamı kullanılarak geri getirme büyüsü;  etkili, kolay, zahmetsiz ve kısa sürede etkisini gösteren büyülerdendir. Büyü yaptırmak isteyen kişi, büyüyü kimin için yaptırmak istiyor ise ona ait bir tutam saç getirmesi gerekir. Geri döndürme büyüsü yapılacak kişinin evinin önünden temiz toprak da getirilmeli. Ritüel için gerekli eşyalar temin edildikten sonra güvenilir ve uzman medyumun gerekli duaları okuması ve ritüelin gerekliliklerini yerine getirmesi ile sonlanır. Daha sonrasında güvenilir hoca veya medyum neler yapmanız gerektiğini size aktarır.

Dua yolu ile geri getirme büyüsü; bu yöntemin tercih edilmesinin ardından güvenilir bir hoca ya da tercihe göre de uzman medyum çeşitli dualar ile bu manevi ritülei başlatır. Okunmaya başlanan dua kesinlikle yarıda bırakılmamalı, yalnızca o duaya odaklanılmalı, duanın gücüne inanılmalı ve uygun bir ortamda okunmalı. Büyü yaptırmak isteyen kişi bu yöntemi seçtiyse biraz sabırlı olması gerekecektir. Duanın etkisinin ortaya çıkması günler sürebilmektedir. Bu süreç her insanda farklılık gösterebilmektedir.

Üç günde geri getirme büyüsü;  geri dönmesini istediğiniz kişinin şahsi bir eşyası ile yapılmaktadır. O eşyanın üzerine bir takım dualar, tılsımlı sözler okunarak üflenir. Bu ritüel aynı şekilde bir hafta boyunca tekrarlanır. Ritüel sonunda gerekli etki üç günde kendisini gösterir.

İp ile geri getirme büyüsü; bir diğer adı mum ile geri döndürme büyüsüdür. Bağlama büyülerinde sıkça tercih edilen ip kullanılmaktadır. Ritüel için karanlık bir oda da mum ışıklarıyla loş bir ortam hazırlanır. Uyun ortam hazırlandıktan sonra daha önceden kullanılmış kırmızı bir mum ile kalınca bir ip üzerine gerekli dualar okunur ve ip bağlanmaya başlanır. Tılsımlı sözler ve duaların ardından ipe her düğüm atıldığında geri dönmesi beklenen kişinin adı söylenir. Ritülelin son aşamasında ise mum niyet edilerek üflenir.

Büyü yaptırmak konusunda kararlı ve etkileri konusunda bilgili olmak için uzman medyum yorumları okunmalı, iyi medyum veya kötü medyum olanlar kimlerdir araştırma yapılmalı, kulaktan dolma  bilgilere ehemmiyet vermemelidir. Her ruhani varlık ve güçler doğru amaca hizmet etmeyebilir. Ya da kötü medyumlar bu manevi ritüelleri doğru bir şekilde gerçekleştiremeyebilir. Büyü yaptırmak istiyorum derken hayal kırıklığıyla karşı karşıya kalmak da mümkündür o sebeple de büyü çeşitleri ve güvenilir medyumlar konusunda araştırma yapılmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu